• Čítajme si 2024

• V mesiaci marec sa naša škola zapojila do celoslovenského detského čitateľského maratónu „Čítajme si 2024“. Žiaci čítali úryvky z knihy NOTOTO od Gabriely Futovej. Následne pri počúvaní príbehu z CD žiaci vyfarbili tematické obrázky ku knihe. Táto akcia sa niesla v duchu podpory  Linke detskej istoty o ktorej mali žiaci prednášku.

• Školské kolo súťaže v prednese poézie

• Dňa 13.03.2024 sa na našej škole konala súťaž v prednese poézie, žiaci sa svedomito pripravili a odprezentovali svoje básne. V kategórii mladších žiakov 1. miesto získal Adrián a v kategórii starších žiakov Kristínka. Víťazom gratulujeme.

• Pracovné vyučovanie v cvičnej kuchynke

• V mesiaci február sa žiaci 2.triedy rozhodli upiecť koláčiky z kysnutého cesta. Všetci sa zapojili do práce, aj chlapci usilovne pomáhali. Po skončení s chuťou zjedli koláče a ponúkli aj žiakov ostatných tried. Netradičná hodina bola veľmi úspešná, každý bol spokojný a hlavne sýty.

• Karneval 2024

• Posledný februárový deň, sa na našej škole uskutočnil Karneval. Deti si pripravili vtipné masky, zasúťažili si v rôznych disciplínach a odmenou im boli šišky, ktoré upiekli za pomoci učiteľov a tety Ivetky.